مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور وزیر راه و شهرسازی و فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیداندیشه ، وزیرمحترم راه و شهرسازی و فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران چهارم مهرماه در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در محل ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی و با حضور مهندس نریمان معاون وزیرو مدیرعامل شرکت عمران شهرهای کشور ودیگرمعاونین وزیر راه و شهرسازی و جمعی از فرماندهان واعضاء پایگاههای مقاومت بسیج وزارتخانه ایراد سخن نمودند.

دکترآخوندی با تأکید براینکه ما هیچ‌گاه فداکاری شهدا، جانبازان، آزادگان و لشکریان غیور هشت سال دفاع مقدس میهن عزیزمان را فراموش نخواهیم کرد بیان کرد: ما همواره قدردان و مدیون زحمات و رشادت‌های ارتش و سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران بوده و امنیت خود را مرهون همین رشادت‌ها می‌دانیم.

ایشان امنیت را ، محصول همین آمادگی دفاعی در تمامی بخش‌ها دانست و گفت : قدرت بازدارندگی دفاعی این امنیت را حفظ می‌کند. بدون شک به لطف نیروی نظامی و انتظامی کشور امن‌ترین دریا و آسمان در منطقه متعلق به ایران است.

وزیر راه و شهرسازی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: اگر ما ناوگان تجاری خود را در مسیر دریاها حرکت می‌دهیم قطعا این اقدام به پشتوانه امنیتی است که نیروهای دریایی ما در منطقه ایجاد کرده‌اند.

دریادار سیاری ، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در این مراسم با توجه به ورود نیروهای مسلح عراقی به ۱۰ فرودگاه و شهر جمهوری اسلامی ایران در زمان جنگ ۸ ساله ، نقش وزارت راه و شهرسازی را در دوران جنگ تحمیلی چشمگیر دانست 

و به بررسی علت اصلی حمله عراق به ایران ، از بین رفتن منافع استکبار جهانی در کشور  پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، مواضع گوناگون خارجی‌ها  ، پیروز میدان جنگ تحمیلی جمهوری اسلامی ایران و توسعه سواحل مکران پرداخت . 

 

۳۹۷۵۲ ۳۹۷۴۹ ۳۹۷۵۶۳۹۷۵۴IF

IF

æ

f

æ

æ

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :