امروز:
خوراک سایت
وزارت راه و شهرسازی
شرکت عمران شهر جدید اندیشه

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه گفت: از ۲۰۱۲ شهر جدید اندیشه توسط موسسه مودی به عنوان یک شهر ایمن شناخته شده است و جزء ۳۰۰ شهر ایمن دنیا محسوب می‌شود.

عمران درخبرگذاریها

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر اندیشه ، محمد آئینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در غرب استان تهران با اشاره به ویژگی‌های شهر جدید اندیشه اظهار کرد: ویژگی اصلی این شهر این است که قبل از اینکه شهر جدید اندیشه ساخته شود، طرح تفصیلی و جامع برای آن اندیشیده شده بود و این شهر نیز بر مبنای این طرح ساخته شده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه بیان کرد: نکته دوم وفادار بودن مجریان ساخت و ساز شهر جدید اندیشه به طرح اصلی است، یعنی شیوه خیابان‌کشی‌ها، فضای سبز، معابر و خدمات روبنایی و زیربنایی همان‌گونه است که طرح آمده به پیش رفته است، این طرح نیز با محاسبات دقیق انجام و مصوب شده است.

وی تصریح کرد: وفاداری به طرح اولیه شهر جدید اندیشه باعث شده است تا این شهر نسبت به شهرهای اطراف خود و حتی شهرهای سطح کشور متمایز باشد.

آیینی خاطرنشان کرد: هر کسی وارد شهر جدید اندیشه می‌شود متوجه این وجه تمایز و تفاوت می‌شود، چراکه وارد شهری شده است که دارای معابر عریض با نوار سبز در تمامی معابر است، همچنین پیاده‌روهای این شهر نیز نسبتاً عریض هستند.

وی گفت: شهر جدید اندیشه دارای کاربری‌های تجاری، اداری، مسکونی، خدماتی و … است و این نظم در کل شهر دیده می‌شود، تمامی این موارد باعث شده تا شهر جدید اندیشه به عنوان یک شهر ایمن شناخته شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه اظهار کرد: از ۲۰۱۲ شهر جدید اندیشه توسط موسسه مودی به عنوان یک شهر ایمن شناخته شده است و جزء ۳۰۰ شهر ایمن دنیا محسوب می‌شود.

وی بیان کرد: شهر جدید اندیشه دارای ظرفیت‌های بالایی است که با فعال کردن آن می‌توان به پیشرفت این شهر کمک شایانی کرد.

وی در پایان متذکر شد: شهر جدید اندیشه همچنین به عنوان شهر سبز محسوب می‌شود، سرانه فضای سبز در این شهر ۱۷ مترمربع بوده که دو برابر متوسط کشور است.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*