همزمان با آخرین روز گرامیداشت هفته دولت همایش تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان شهریار با حضور دکتر سید شهاب الدین چاوشیمعاون سیاسی استاندار تهرانبرگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیداندیشه؛ مراسم گرامیداشت هفته دولت و تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان شهریارهمزمان با آخرین روز گرامیداشت هفته دولتبا حضور  دکترسیدشهاب الدین چاوشی معاون سیاسی استاندار تهران ،دکتر ناجی فرماندار شهرستان شهریار به همراه معاونین ایشان ،ائمه محترم جمعه ، دادستان ورئیس دادگستری شهرستان شهریار ، مدیرعامل ، اعضای هیات مدیره ومدیران شرکت عمران شهراندیشه ، شهردار ،رئیس واعضای شورای اسلامی شهراندیشه درکنار دیگر اعضاء شوراهای اسلامی شهر و روستا، روسای ادارات و نهادهای شهرستان شهریار به همراه جمع کثیری از پرسنل آنها، براساس دعوت وبه میزبانی شرکت عمران شهر اندیشه در مسجد سلمان فارسی بازار ایرانی اسلامی نقش اندیشه برگزار شد.

بنا بر این گزارش،  ابتدا دکتر ناجی دقایقی را ایراد سخن نمود و به ارائه گزارشی از دستاوردهای دولت درآخرین روز هفته دولت پرداخت .

 پس از ایشان، دکتر چاوشی بعنوان مهمان مراسم در خصوص اقدامات و خدمات دولت سخنرانی نمود.

  معاون سیاسی استاندارتهران در جمع مسئولان و کارکنان ادارات، نهادها و دستگاه های شهرستان شهریار با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ضمن تشکرصمیمانه  از فرماندار پرتلاش و دلسوز شهرستان شهریار آقای دکترناجی گفت: بعد از حضور ایشان در شهرستان  به حمدلله توفیقات قابل توجهی را شاهد بودیم که امیدواریم همه ما خدمتگزاران صادق و قابل اعتمادی برای مردم و نظام مردمی جمهوری اسلامی باشیم.
دکتر چاوشی درادامه گفت: هفته دولت فرصتی است برای تجلیل از شهیدان سرفراز دولت و پرداختن به مشی و مقام این بزرگان و یادآوری مسئولیت های سنگین و خطیری که بر عهده تمام کارگزاران دولت است.

چاوشی با تاکید بر این نکته که نظام جمهوری اسلامی هدیه بزرگ و گرانبهایی از طرف خداوند متعال به ملت و خونبهای شهدای گرانقدر است بیان داشت:  امروز صیانت از این هدیه که در راس آن اعتماد مردم است به نوع عمل ما بستگی دارد و نوع عمل یک کارمند، رئیس اداره، قاضی و یک نماینده مجلس، همه و همه شکل دهنده میزان اعتماد مردم به کلیت نظام جمهوری اسلامی است.

معاون سیاسی استاندارتهران سپس گفت: همه مردم ایران هم اصولگرا هستند هم اصلاح طلب.

هر کسی که به اصول اصلی توحید، نبوت و امامت اعتقاد دارد اصولگراست و کدام مسلمانی است که نپذیرد حکومت در ذات خود فساد آور است و اگر اصلاح مستمر در عرصه حکومت داری نباشد هرحکومت صالحی به بن بست کشیده می شود. بدین معنا نیز هر ایرانی اصلاح طلب است.
وی در پایان افزود: با همه این نگرش ها و دیدگاه ها باهم مدارا کنیم و آن نگاهی که برای کشور ماندگار است نگاه دینی و اسلامی است و اگر تهذیب نباشد علم توحید هم فایده ای نخواهد داشت.

در انتهای این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدایایی از مدیران وکارمندان نمونه ادارات، دستگاه ها و نهادهای شهرستان شهریار تجلیل شد و در بین تجلیل شدگان، از سه تن از کارمندان این شرکت (آقایان احمدرضاسید مهدوی وسیروس گوهربخش، خانم نعمتی) نیز به عنوان کارمندان نمونه تجلیل بعمل آمد.

لازم به ذکر اینکه پس از پایان مراسم تجلیل؛ دکتر چاوشی ، فرماندارشهرستان شهریار و شرکت کنندگان درمراسم ، از نمایشگاه دستاوردهای دولت و غرفه این شرکت که درسرای باباطاهر بازار ایرانی اسلامی “نقش اندیشه” از ابتدای هفته دولت برگزارشده بود بازدید نمودند .

_DSC0009_DSC0190 _DSC0052 _DSC0063 _DSC0077 _DSC0092 _DSC0105 _DSC0148  _DSC0204 _DSC0206 _DSC0284 _DSC0335 _DSC0479 _DSC0484 _DSC0488    ۲ ۱۰ ۱۳ ۱۶ DSC_6444

????????????????????????????????????

_DSC0584_DSC0598

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :