حمیده محمدزاده تیتکانلو، عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید اندیشه ، ۱۸مرداد در جلسه هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد زنان، خانواده و شهر استان تهران که با حضور نمایندگان ۲۵  سازمان مردم نهاد (سمن) فعال در این حوزه، ‌مشاوران امور بانوان دستگاه های تابعه وزارتخانه و برخی مدیران ذیربط ستادی،‌ در ساختمان شهید دادمان وزارت راه و شهرسازی برگزار شد ، شرکت نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید اندیشه و به نقل از پایگاه خبری وزارت متبوع، در این جلسه پس از شرح ضرورت پرداختن به توسعه و سیاستگذاری های حساس به جنسیت، اهداف و ماموریت های امور زنان در وزارت راه و شهرسازی مبنی بر ،  ارتقای توانمندی ها و پیگیری مطالبات و مسائل زنان شاغل در وزارت راه و شهرسازی  ، احصاء حقوق زنان در چارچوب وظایف و ماموریت های وزارت راه و شهرسازی ( کاربران) ، در سه محور حق زنان به شهر،‌ دسترسی ایمن و سکونتگاه مطرح شد. در این میان، جایگاه هم اندیشی و همکاری با نهادهای مدنی و سمن ها نیز در فرایند مورد نظر در دستیابی به این اهداف به بحث گذاشته شد.

گفتنی این نشست تلاشی بود برای توسعه و تقویت همکاری با سمن های فعال در حوزه زنان،‌ خانواده و شهر با هدف بهره گیری و فعال سازی ظرفیت های هر دو طرف.

بر این اساس،‌ عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید اندیشه در خاتمه از نمایندگان سمن های حاضر دعوت کرد که در جریان یک تعامل سازنده برای بهره گیری از فرصتهای موجود در شهرهای جدید از جمله شهر جدید اندیشه از این شهر بازدید کرده و پیشنهادات خود را در قالب طرحها و ایده های عملیاتی ارائه نمایند.

۳۶۷۱۷۳۶۷۲۳۳۶۸۰۸٫jpg2۳۶۸۱۱

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :