عملیات خاکبرداری زیرگذر فاز ۴ شهر اندیشه در بخش شهرستان شهریار بیش از یک ماه است به اتمام رسیده و ادامه عملیات منوط به صدور مجوز تخریب و بازسازی ، مستحدثات معارضین و مالکان معدن شن و ماسه  واقع در طرح ، از سوی فرمانداری محترم شهرستان قدس است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیداندیشه و با توجه به بازدیدی که روز گذشته از پروژه فوق انجام گرفت،، خاکبرداری رمپ c، ضلع شرقی محور شهریار به کرج در اراضی فاقد معارض که در اختیار شرکت عمران بوده به میزان ۲۵ هزارمترمکعب انجام گرفته است و متأسفانه ادامه عملیات اجرائی منوط به صدور مجوزهای تخریب دیوار ومستحدثات موجود و همچنین صدور مجوز جابجائی سوله ها و باسکول معدن ضلع شرقی محور یاد شده در اراضی شهرستان قدس می­باشد.

همچنین صاحبان معادن به دلیل عدم صدور مجوزهای لازم توسط فرمانداری محترم شهرستان قدس از ورود پیمانکار پروژه زیرگذر فاز ۴، به اراضی خود ممانعت به عمل آورده و این موضوع باعث طولانی تر شدن و به تعویق افتادن زمان بهره برداری پروژه زیرگذر فاز ۴ میگردد.

گفتنی است اعتبار این پروژه طبق آخرین طرح و بدون محاسبه تأخیرات ۱/۵ میلیارد و بودجه تملک ،  ۷۵۰ میلیون تومان بوده که ۱۵۰ میلیون تومان آن را شهرداری اندیشه تقبل نموده است.

ضمناً تاکنون ۳۰۰۰ مترمربع آسفالت رمپ b (راست گرد اندیشه به شهریار ) و ۳ هزار مترمربع نیز آسفالت رمپ a محور خروجی اندیشه به کرج تا مجاورت پل زیرگذر در بخش شهرستان شهریار اجرا شده است.

_DSC0377

_DSC0357 _DSC0362 _DSC0367 _DSC0381 _DSC0384_DSC0013_DSC0022_DSC0019_DSC0028_DSC0026_DSC0025

_DSC0034

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :