۱۳۹۵۰۳۰۸۰۰۰۹۸۲_PhotoA
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه گفت: اولویت‌ اصلی این شرکت در راستای اقتصاد مقاومتی توجه ویژه به توان داخلی و جذب سرمایه‌گذار از خارج منطقه است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیداندیشه وبه نقل از خبرگزاری فارس در غرب استان تهران رییس هیات مدیره شرکت عمران شهراندیشه اظهار کرد: برنامه‌های شرکت عمران اندیشه از ابتدا بر پایه رضایتمندی مردم بنا نهاده شده بود.

وی بیان کرد: از زمانی که به‌عنوان مسؤول این مجموعه در حال خدمت به مردم هستم، افزایش رضایت شهروندان را به عنوان پراهمیت‌ترین برنامه‌ فعالیت‌های خود قرار داده‌ایم.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه تصریح کرد: در همین خصوص به‌صورت مداوم بین شهروندان در مجموعه‌های مربوطه به شرکت عمران حضور پیدا کرده و پیشرفت‌ها و مشکلات را بررسی و برای حل‌ و فصل آنها اقدام می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در مرحله آخر این بازدیدها که طی روز اخیر صورت گرفت با حضور در محل مسکن مهر ۲۲۸ واحدی در فاز ۵ شهر جدید اندیشه مشکلات مربوطه را در گفت‌وگوی حضوری با مردم بررسی کردیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه گفت: در خصوص این پروژه ۲۲۸ واحدی بر اساس بررسی‌ها کارشناسانه و پیگیری اقدامات در تیر ماه اگر همچون قبل مردم به تعهدات خود در خصوص آورده‌ها عمل کنند شاهد افتتاح و به پایان رسیدن این پروژه خواهیم بود و کلید تمام واحدها در دست دارندگان مسکن مهر در این مجموعه قرار خواهد گرفت.

آیینی اظهار کرد: پروژه دیگری که در خصوص مسکن مهر در اندیشه پیگیر به پایان رساندن آن هستیم پروژه خاتم‌الاوصیاء است که ۴۳۲ واحد دارد.

وی ادامه داد: تعداد ۲۱۶ باب از این واحدها خودمالکی است که در بازدیدی که انجام شد شاهد این بودیم که این پروژه نیز در بسیاری از واحدها در مرحله کاشی‌کاری است و در تلاش هستیم که با هماهنگی‌های انجام‌شده به‌زودی این پروژه را به پایان برسانیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه بیان کرد: در خصوص ایجاد فضای سبز در شهر جدید اندیشه و افزایش زیرساخت‌های این موضوع، طرح‌های مختلفی را در دستور کار خود قرار داده و در حال پیگیری هستیم که اولویتمان ایجاد قلب سبز در مرکز شهر اندیشه است تا زیرساخت‌های زیست‌محیطی با افزایش قابل‌توجهی همراه باشد.

وی تصریح کرد: با تعاملی که داشتیم طرح این قلب سبز را به پایان رسانده و در حال حاضر این طرح در مرحله‌ای است که مصوبه شورای اسلامی شهر و شهرداری اندیشه و فرمانداری شهرستان شهریار را دارد و هر زمان که به تصویب کمیسیون ماده ۵ استانداری تهران برسد در کمترین زمان ممکن گام اول آماده‌سازی و زیرسازی این پروژه ۵۰ هکتاری را آغاز خواهیم کرد.

آیینی خاطرنشان کرد: در این طرح قلب سبز که همراه با توجه به اندیشه ایران‌شهری است خدمات گسترده‌ای ارائه خواهد شد و در کنار بهبود فضا در حوزه‌های مختلف کمک شایان توجهی برای افزایش شناخت بازار ایرانی اسلامی نیز صورت می‌گیرد.

رییس هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید اندیشه ادامه داد: این پروژه در دل خود پروژه‌های مختلفی مانند موزه دفاع مقدس، پارک پدافند غیرعامل، باغ ایرانی اسلامی، پروژه اقامتی سیاحتی، واحدهای مسکونی، چهارباغ و پردیس سینمایی و پروژه‌های فرهنگی و تفریحی را جای داده است.

وی گفت: برای هر چه‌بهتر انجام دادن پروژه‌های شهری در شهر جدید اندیشه تفاهم‌نامه‌ای میان مجموعه شرکت عمران، شورای اسلامی و شهرداری اندیشه بسته‌ شده و به تایید مجمع عمومی شرکت عمران نیز رسیده است.

آیینی اظهار کرد: در قالب این تفاهم‌نامه تمام شعارهایی که داده می‌شود به صورت یک تعامل گرد هم آمد و اکنون عملیاتی شده است و این مهم باعث شده تا این شیوه ارتباط در تقویت عملی بسیاری از برنامه‌های ما تأثیر بسزایی داشته باشد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه بیان کرد: در خصوص انجام برخی پروژه‌های مربوط به ایجاد فضا برای مستقر شدن ادارات خدمات‌رسان در این شهر، اکنون مجموعه مربوط به اداره برق اندیشه در حال پایان سقف طبقه سوم است و در مورد اداره آب نیز منتظر نقشه پروژه و ارائه آن به شرکت عمران از سوی مجموعه آبفا هستیم.

وی تصریح کرد: بسیاری از برنامه‌هایی که به‌عنوان امور خود در حال پیگیری آن هستیم در حوزه اقتصاد مقاومتی نیز تأثیرات بسزایی را دارد بدین گونه که توجه ویژه‌ای به بحث توان داخلی در خصوص جذب سرمایه‌گذار داریم.

آیینی ادامه داد: بر این باوریم که توجه به افزایش زیرساخت‌های شهر موجب می‌شود تا شاهد جذب بالای گردشگر به شهر اندیشه باشیم که در پی آن افزایش توان اقتصادی شهر رخ خواهد داد و کمک شایان توجهی نیز به افزایش اشتغال می‌کند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه خاطرنشان کرد: خیلی از سرمایه‌گذاری‌ها از داخل شهر صورت می‌گیرد و در تلاش هستیم تا از خارج شهر نیز این سرمایه‌گذاری‌ها را جذب کنیم تا با توان بیشتری در خصوص کارهایمان در حوزه عمرانی و شهرسازی حرکت کنیم، چراکه این هنرمندی یک مجموعه را می‌رساند که بتواند در این خصوص به‌خوبی حرکت کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بازار ایران اسلامی از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است، بدین‌صورت که در حال حاضر نیز بسیاری از گردشگران خارجی و داخلی که وارد این مجموعه می‌شوند این را عنوان می‌کنند که در یک ایران‌شهر کوچک حضور دارند و این حضور در بازار ایران اسلامی یکی از پرخاطره‌ترین روزهای زندگی‌شان بوده است.

آیینی اظهار کرد: بر همین اساس به دنبال این هستیم تا میزان این رضایتمندی برای حضور در بازار ایران اسلامی شهر جدید اندیشه را افزایش دهیم به این صورت که تمام نیازهای گردشگران و مراجعه‌کنندگان به این محل را بیش از پیش افزایش دهیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه بیان کرد: قصد داریم قلب سبزی که به دنبال ایجاد آن در ایران‌شهر اندیشه هستیم را در کنار پروژه بازار ایرانی اسلامی احداث کنیم تا توریست‌ها و گردشگران با حضور در این مجموعه روزها و ایام رؤیایی را بگذرانند که رسیدن به این موضوع در سایه تعامل در شهرستان و همراهی عموم مردم سرعت بیشتری  خواهد داشت و نتیجه‌اش در کمترین زمان ممکن قابل‌ لمس خواهد بود.

وی تصریح کرد: از دیگر برنامه‌هایی که به‌صورت جدی به دنبال آن هستیم و نگاه ویژه‌تری به آن داریم بحث خروجی‌ها و ورودی‌های شهر اندیشه است.

آیینی ادامه داد: با پیگیری‌های مجدانه‌ای که صورت گرفت پروژه زیرگذر فاز ۴ اندیشه در مراحل پایانی قرار دارد و به‌زودی به بهره‌برداری خواهد رسید، البته وقفه کوچکی به دلایلی در این کار ایجاد شد و در گفت‌وگوهایی که داشتیم این موارد رفع شده و پروژه دوباره با سرعت به سمت تکمیل خود در حال حرکت است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه خاطرنشان کرد: ایجاد خروجی‌ها و ورودی‌ها و به‌طور کل دسترسی شهری و برون‌شهری از دیگر برنامه‌های مجموعه شرکت عمران اندیشه است که این تفکر به سمتی می‌رود که بتوانیم جمعیت بالاتری را به شهر خود جذب کنیم.

وی در پایان متذکر شد: اگر بتوانیم از سمت غرب شهر جدید اندیشه خروجی‌های مناسبی ایجاد کنیم تا حد بالایی به این خواسته خواهیم رسید البته این شهر خروجی‌های دیگر نیز دارد که تأثیر خوبی بر تردد شهروندان و همچنین گردشگران در شهر اندیشه داشته است.

انتهای پیام /۶۷۰۲۴/ی۴۰

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :