_DSC0121_DSC0179 _DSC0336 _DSC0503 _DSC0239 _DSC0485

_DSC0548_DSC0582

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر ، در بازدید از پروژه­های مسکن مهر شهر جدید اندیشه از نزدیک در جریان پیشرفت پروژه­های مذکور قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید اندیشه، احمد اصغری مهرآبادی صبح سه شنبه ۱۵ دی ماه با حضور در شهر جدید اندیشه و برگزاری نشستی در سالن جلسات این شرکت با حضورمهندس عربی مدیرکل دفتر توسعه امور مسکن شرکت عمران شهرهای جدید ، مدیرعامل ،اعضای هیأت مدیره و مدیران شرکت عمران شهراندیشه ، مسائل و مشکلات برخی پروژه­های مسکن مهر را مورد بررسی قرار داد.

ایشان سپس از پروژه­های مسکن مهر در فازهای مختلف شهر جدید اندیشه بازدید بعمل آورد و به صورت تصادفی با ساکنین صحبت نمود که رضایت کاملی از واحدهای خود داشتند.

وی همچنین درجواب سؤال واحد مرکزی خبر درخصوص اینکه مسکن مهر را در سطح کشور چگونه می­بینید و چگونگی حل مشکلات آن در آینده نزدیک گفت : در بیش از ۱۰۰۰ شهر مسکن مهر تعریف شده که بخش زیادی از پروژه­ها به اتمام رسیده و ۶۰۰ هزار واحد مسکن مهر نیز امسال افتتاح کردیم.

وی ادامه داد : ۳۸۰ هزار واحد از مسکن مهر باقیمانده است، تعدادی از آنها خود مالکی است تعدادی از پروژه­های مسکن مهر هم متقاضی واجد شرایط ندارد و نزدیک به ۲۳۵ هزار واحد هم تمام شده و بدلیل عدم تکمیل خدمات زیربنایی هنوز جهت اسکان مهیا نشده است و جلساتی هم با وزارت نیرو داشته­ایم که امیدواریم بتوانیم تعدادی را در آخر سال جاری تحویل ، و بقیه براساس برنامه ریزی انجام گرفته شده تا آخر سال ۹۵ به اتمام برسند.

ایشان نیز، ضمن اشاره به لزوم همکاری دستگاه­های خدمات رسان وزیربنائی تأکید نمود : مردم هم باید در تکمیل آورده پروژه­های خود همت کنند تا این تصمیم محقق شود.

مهرآبادی ، همچنین در مورد شاخص­های مسکن مهر و ارزیابی جایگاه مسکن مهر شهر اندیشه بیان نمود: شاخص های مسکن مهر نسبی است و به بهترین، متوسط و زیرمتوسط دسته بندی می­شوند و خوشبختانه با نظارت خوبی که درمسکن مهرشهراندیشه با همت مدیران وهمکاران شرکت عمران شهر جدید اندیشه و مدیران شهری شده است ، از نظر کیفیت ساخت و جانمایی و موقعیت جزء بهترین مسکن مهر هستند.

مهرآبادی درخصوص مشکلات بعضی پروژه­های مسکن مهر به اضافه شدن وام ۲۵ میلیونی به ۳۰ میلیون تومان و بازپرداخت از ۱۵ سال به ۲۰ سال و نیز کمک به آماده سازی و محوطه سازی پروژه­ ها اشاره نمود : که آن را در راستای رفع مشکلات پروژه­ ها و کمک به متقاضیان محترم دانست. 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :