مدیر عامل شرکت عمران اندیشه گفت: شهر جدید اندیشه یکی از بزرگترین دستاوردهای قابل توجه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود که متاسفانه آنطور که باید در اذهان عمومی مردم ایران شناخته شده نیست.
محمد آیینی مدیر عامل شرکت عمران اندیشه در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران  با اشاره به فرصت‌های متعدد و متنوع سرمایه گذاری و اقتصادی در این شهر اظهار کرد: ۲۳ سال از عمر شهر جدید اندیشه می گذرد اما متاسفانه این منطقه آنطور که باید در اذهان و افکار عمومی شناخته شده نیست. 
 
وی در ادامه افزود: شهر جدید اندیشه یکی از دستاوردهای بزرگ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود که گردآوری و مراحل ساخت آن از آغاز تا کنون با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی پیگیری و عملیاتی شده است. 
 
آیینی در ادامه عنوان کرد: بازار بزرگ ایرانی و اسلامی نقش اندیشه از نمونه آثار معماری بی نظیر در قرن های اخیر به شمار می  رود که هنر معماری تاریخ ایران اسلامی در دوره‌های گوناگون اعم از صفویه، افشاریه، زندیه، قاجاریه، پهلوی و معاصر در آن لحاظ شده است. 
 
مدیر عامل شرکت عمران اندیشه در پایان تصریح کرد: با توجه به تعامل مثبت و سازنده ای که در بین مسئولان شهر شهریار و شهر جدید اندیشه جاری و ساری است امید آن داریم روند توسعه و شکوفایی این منطقه  همچون گذشته با سرعت و شتاب فزاینده استمرار یابد. 
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :