امروز:
خوراک سایت
وزارت راه و شهرسازی
شرکت عمران شهر جدید اندیشه

با حضور وزیر راه و شهرسازی در شهر جدید اندیشه

عملیات اجرایی برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن آغاز شد

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید اندیشه عصر روز شنبه ۱۱ خرداد ماه ۹۸ با حضور مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی و معاون ایشان مهندس طاهرخانی مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور، دکتر محسنی بند پی استاندار تهران، محمودی شاه نشین نماینده مردم فهیم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، طاهری فرماندار شهرستان شهریار، مهندس مسلم خانی رئیس هیات مدیره و سرپرست شرکت عمران شهر جدید اندیشه،حجت الاسلام مروج امام جمعه شهر اندیشه، دکتر رحیمی انارکی مدیر عامل بانک مسکن، ریاست و اعضای شورای اسلامی و شهردار اندیشه عملیات اجرایی برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن بیش از ۲ هزار واحد مسکونی در ۶ نقطه مختلف در شهر جدید اندیشه با مشارکت شرکت عمران و سرمایه گذاران بخش خصوصی آغاز گردید.

 در این روز با حضور مهندس اسلامی در پروژه مسکونی مرکز شهر اندیشه و دستور ایشان بصورت همزمان از طریق ویدئو کنفرانس تمام پروژه ها وارد مرحله عملیات اجرایی شد.

در این مراسم وزیر راه و شهرسازی ضمن تقدیر از اقدامات مجموعه شرکت عمران شهرهای جدید بیان نمود برای ما مهمترین اقدام کسب اطمینان از جریان امر عرضه مسکن مطلوب به جامعه هدف می باشد و ادامه داد دغدغه زمین را می بایست برای مردم بر طرف و با مشارکت بخش خصوصی  این پروژه ها را اجرا نماییم همچون شرکت عمران شهر جدید اندیشه که امروز  شاهد  اقدام  آن بودیم.

مهندس طاهر خانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید نیز در خصوص برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن اعلام نمود اجرای این پروژه ها با بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی موجب کاهش مستقیم تصدی گری دولت می گردد و بعنوان یک محرک اقتصادی در سیستم سرمایه گذاری و سرمایه پذیری بخش مسکن عمل می نماید.

همچنین مهندس مسلم خانی رئیس هیات مدیره و سرپرست شرکت عمران شهر جدید اندیشه ضمن اشاره به مشخصات فنی پروژه های برنامه اقدام تولید و عرضه مسکن در این شهر بیان نمود که اجرای این طرح موجبات اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم حدود ۳۰ هزار شغل را در پی خواهد داشت.

علاوه بر این ایشان از عملیاتی شدن آماده سازی طرح مترقی مرکز شهر اندیشه خبر داد و رویکرد پروژه های جانمایی شده در مرکز شهر اندیشه  را فرامنطقه ای خواند.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*