به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید اندیشه، عصر روز چهارشنبه هجدهم مهر ماه سال ۹۷ در ادامه نشست های تخصصی مشترک جلسه­ای با حضور آئینی مدیر عامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران شرکت عمران با کاویانی شهردار، جعفری رئیس شورای اسلامی شهر و اعضای شورای شهر و چند تن مدیران شهرداری اندیشه در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار گردید.

در این جلسه موضوعاتی پیرامون شهر و همکاری­ های مشترک بین شرکت عمران و شهرداری در جهت ارتقای کیفیت خدمات رسانی به شهروندان این شهر جدید مطرح گردید.

آئینی در این جلسه عنوان کرد همکاری و همدلی موجب تقویت هر چه بیشتر مجموعه مدیریت شهری در این شهر جدید خواهد شد و افزود امیدوارم با این تعامل مناسب بتوانیم گام‌های موثرتری در جهت عمران وآبادانی هر چه بیشتر شهر زیبای اندیشه برداریم .

در ادامه کاویانی شهردار اندیشه نیز بیان کرد که با اجرایی شدن پروژه های مشترک شرکت عمران و شهرداری موجب ارتقای کیفیت زندگی شهرواندان خواهد شد.

در این جلسه همچنین مدیران حوزه های مختلف شرکت عمران و شهرداری بصورت موردی به بیان مسائل مربوطه پرداختند و پیشنهاداتی نیز در جهت بهبود موارد مطرح گردید. گفتنی است در سایه این نشست های منظم و دوره ای فعالیت های اجرایی مطلوبی همچون تشکیل مرکز محله امیرکبیر با احداث و بهره برداری مدرسه امیرکبیر، ایستگاه آتش نشانی ، مسجد امام هادی(علیه السلام) و کلانتری در مجاورت مجتمع مسکونی مهر امیرکبیر در فاز ۵ این شهر صورت گرفته است و امید است در ادامه نیز شهروندان شاهد شتاب بیشتر روند توسعه و کیفیت بخشی درونی در این شهر جدید باشند.

 

 

 

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :