به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید اندیشه عصر روز شنبه ۱۲ خرداد ۹۷ ، مقارن با میلاد امام حسن مجتبی (علیه السلام) و در آستانه شبهای پرفیض قدر طی مراسمی با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور، دکتر اکبری و مهندس روانفر اعضای هیات مدیره این شرکت، محمودی نماینده مردم شریف شهرستان های قدس، ملارد و شهریار در مجلس شورای اسلامی، طاهری فرماندار شهرستان شهریار،حجت الاسلام مروج امام جمعه شهر جدید اندیشه ، کاویانی شهردار، جعفری رئیس و اعضای شورای اسلامی، آئینی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت عمران و مسئولین ادارات، نیروهای نظامی و انتظامی،بسیج و شهروندان محترم شهر جدید اندیشه ، مسجد حضرت بقیه الله (عج الله تعالی فرجه الشریف) افتتاح و به بهره برداری رسید. این مسجد در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع و زیر بنایی به مساحت ۱۳۵۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال احداث شده است. گفتنی است زمین این پروژه توسط شهرداری تآمین و احداث آن همچون سایر مساجد شهر توسط شرکت عمران صورت گرفته است.

دکتر آئینی در این مراسم ضمن تشکر از بردباری همسایگان محترم در طول اجرای پروژه به شعاع عملکردی مطلوب این پروژه اشاره و بیان کرد این مسجد می تواند در آینده نقش بسزایی در فعالیت های فرهنگی و مذهبی شهر ایفا نماید.

همچنین امام جمعه شهر اندیشه از مهندس طاهرخانی و شرکت عمران به دلیل اهمیت به بخش توسعه فضاهای مذهبی و فرهنگی تقدیر نمود. همچنین از تلاش های شرکت عمران در سالهای اخیر توسط محمودی نماینده مجلس شورای اسلامی و طاهری فرماندار شهرستان قدردانی گردید.

حضور پرشور و استقبال کم نظیر مردم از دیگر نکات قابل توجه این مراسم بود که با نواختن بانگ اذان مغرب، اولین نماز جماعت این مسجد نیز اقامه شد. افزودنی است قبل از این مراسم نیز جلسه هم اندیشی در سالن اجتماعات شرکت عمران با حضور مسئولین پیرامون مسائل و موضوعات شهر اندیشه برگزار شد.


         


 

این خبر را به اشتراک بگذارید :