“باید قدردان زحمات و خدمات شهرداری اندیشه باشیم “

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید اندیشه دکتر آئینی در حاشیه افتتاح مدرسه امیر کبیر واقع در فاز ۵ شهر جدید اندیشه گفت: شهرداری از ابتدای تاسیس با اقدمات ارزشمند خود در خدمت شهروندان فهیم شهر اندیشه بوده است و در حوزه های مختلف فرهنگی، ورزشی، عمرانی خدمات ارائه داده است که باید از تمامی زحمات این مجموعه گسترده قدردانی و تشکر کنیم و نیز اظهار داشت: احداث بازار روز، باشگاه های ورزشی، احداث پارک و فضاهای سبز ، ایجاد اماکن مختلف خدماتی ، جدول کشی ، آسفالت و  بسیاری از کارهای ارزشمند شهرداری اندیشه است که جا دارد به  زحمات تمامی اعضای محترم شوراهای ادوار گذشته و شهرداران خسته نباشید گفت. الحمدلله در دوره فعلی شهرداری و شورای اسلام شهر تعامل ،همکاری و همراهی بسیار قوی تر از گذشته بین شرکت عمران و شهرداری حاکم شده است و انشاءالله آثار این همدلی را می توانیم در ارائه خدمات هر چه بیشتر به شهروندان مشاهده کنیم.

وی ادامه داد: شرکت عمران شهر جدید اندیشه نیز به عنوان موسس از ابتدا و در چهار چوب قانون فعالیت های خود را در زمینه عمران و آبادانی شهر به نحو شایسته ای آغاز نمود و امروز این افتخار را دارد که توانسته شهری بر اساس اصول استاندارد های شهری را در اختیار شهروندان فهیم و فرهیخته قرار دهد که از جمله شهرهای بی نظیر کشور است.

آئینی در حاشیه افتتاح از دو پروژه عمرانی که با حضور مقیمی استاندار تهران، مسئولان شهرستان شهریار، اعضای شورای اسلامی و شهردار اندیشه و هیات مدیره شرکت عمران برگزار شده بود اظهار داشت: مدرسه امیرکبیر فاز ۵ شهر اندیشه  به مساحت ۶۱۹۱ مترمربع و زیربنائی به مساحت ۲۳۱۶ مترمربع و با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ششصد میلیون تومان برای بهره مندی ساکنان مسکن مهری که در این منطقه زندگی می کنند احداث و به بهره برداری رسید که زمین این پروژه توسط شهرداری به شرکت عمران تحویل داده شد.

وی یاد آور شد: خوشبختانه در شهر اندیشه کمبودی در خصوص مراکز آموزشی مشهود نیست چرا که شرکت عمران با دور اندیشی که در طرح ها و برنامه های خود داشته به این موضوع توجه نموده و امروز با داشتن مراکز آموزشی استاندارد و با کیفیت نه تنها ساکنان شهر اندیشه از این خدمات برخوردار هستند بلکه شهروندان مناطق و شهرک های مجاور نیز از مزایای این قابلیت های آموزشی بهره مند می شوند.

 

 

 

وی به گوشه ای از عملکرد های شرکت عمران در دوره اخیر نیز اشاره کرد وافزود: علاوه بر پروژه عظیم و گسترده مسکن مهر توجه به طرح های عمرانی از جمله اهداف شرکت عمران بوده و است  که احداث مسجد حضرت بقیه ا… (عج)، مسجد امام هادی علیه السلام، احداث مجتمع های آموزشی ۱۲ و ۲۰ کلاسه،  احداث تقاطع غیر همسطح ورودی فاز ۴ شهر جدید اندیشه،بیش از ۶۰ کلیومتر پیاده رو سازی در سطح شهر، تامین زمین کلانتری فاز ۲ و بسیاری از پروژه های دیگر بخشی از عملکرد شرکت عمران می باشد.

وی تقویت خطوط  حمل و نقل ریلی برای شهر اندیشه را ارزشمند برشمرد و گفت: حمل ونقل ریلی در کنار سهولت در تردد شهروندان رونق اقتصادی را به شهر و منطقه همراه می آورد و از تمامی طرح هایی که منجر به تقویت این موضوع گردد به شدت حمایت خواهیم نمود.

 

مسجد بقیه الله (عج)

 

افتتاح تقاطع غیر همسطح ایت الله هاشمی رفسنجانی

 

پیاده روسازی

 

مدرسه ۲۰ کلاسه فاز ۴

 

مسجد امام هادی (علیه السلام)

 

“اجرای  پروژه های عمرانی با هدف کاهش فاصله شهروندان از یکدیگر است”

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه گفت: پروژه های عمرانی با رویکرد محله محوری در کنار خدماتی که به شهروندان ارائه می دهد مراکزی هستند که شهروندان با تجمع دراین مراکز شناخت بیشتری از یکدیگر پیدا می کنند که همین امر می تواند زمینه ساز تفاهم ، همدلی و همکاری هر چه بیشتر و بهتر برای آبادانی شهر و رفع برخی مشکلات گردد.

وی ادامه داد: ساخت مراکز مذهبی، ورزشی، فرهنگی و… در راستای کنار هم قرار دادن شهروندان برای ساختن آینده بهتری برای شهر بوده است .

 

 

” مسکن مهر شهر اندیشه از کیفیت لازم به لحاظ سازه ای برخوردار است”

مدیر عامل شرکت عمران شهر اندیشه گفت:  در زلزله کرمانشاه حداقل تلفات و زخمی ها مربوط به پروژه های مسکن مهر ۹۹ ساله بود.

وی یاد آور شد: در ساخت مسکن مهر تمامی اصول و استانداردهای ساخت زیر نظر مهندسان و ناظران ساختمانی نظام مهندسی رعایت شده و این پروژه ها از استحکام ، مقاومت و کیفیت لازم برخوردار هستند.هرچند ممکن است استثنائاتی وجود داشته باشد.

 

 

“مالکان بازار ایرانی اسلامی برای رونق بیشتر آن تلاش کنند”

دکتر آئینی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۶۵۰ واحد تجاری و فروشگاه بزرگ تجاری و رستوران در بازار فعال است ودر نوع خود در منطقه کم نظیر است  انگیزه های غیر از کسب و کار در برخی مالکان  را باعث عدم راه اندازی  واحدهای باقیمانده دانست و گفت: مالکانی که واحد های تجاری در بازارایرانی اسلامی خریداری نمودند رغبتی برای راه اندازی و رونق آن ندارند و منتظر ارزش افزوده آن هستند که چنین امری نه تنها منافعی برای آنها نخواهد داشت بلکه باعث می شود ذوق خریدارانی را که تلاش برای رونق دادن به آن هستند را نیز از میان بردارد.

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :