پس از بهره ­برداری از زیرگذر و میدان ورودی فاز ۴ شهر اندیشه و تحویل آن به مسئولین شهری، ساکنین فاز۵ شهر اندیشه به زودی شاهد بهره برداری از یک مرکز آموزشی دیگر خواهند بود که عملیات عمرانی اجرایی آن با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد در مرحله پایانی می باشد .

در ضمن شرکت عمران، همچنان با تمام توان با طراحی و احداث فضاهای شهری بی­ نظیر و مورد نیاز شهر جدید اندیشه همچون مدرسه، مسجد، پیاده روسازی، فضای سبز و… در حال ارائه خدمات عمرانی، فرهنگی، آموزشی و غیره به مردم فهیم این شهر جدید می­باشد.

در ذیل به اختصار چند پروژه شهری که توسط شرکت عمران در حال احداث است ذکر می­گردد:

  • احداث مسجد بقیه ­اله (عج)

این مسجد در فاز ۳ شهر اندیشه در محله ۳۰ با اعتباری بالغ بر ۳  میلیارد تومان در زیربنائی به مساحت ۱۳۵۰ مترمربع با ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث است.

  • احداث مدرسه ۱۲ کلاسه

این مرکز آموزشی در فاز ۵ شهر جدید اندیشه در جوار مساکن مهر این فاز جهت ارائه خدمات به ساکنین این واحدها و سایر شهروندان محترم در زیربنائی به مساحت ۲۳۱۶ مترمربع با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ششصد میلیون تومان با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

  • احداث مدرسه ۲۰ کلاسه

این مدرسه در محله ۷ فاز ۴ شهر اندیشه در زیربنائی به مساحت ۳۱۴۶ مترمربع با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و هفتصد میلیون تومان با پیشرفت ۳۵ درصد در حال احداث می­باشد.

  • احداث مسجد امام هادی (ع)

این مسجد در فاز ۵ شهر اندیشه که عملیات اجرائی آن در شهریور ماه گذشته آغاز گردید در زیربنائی به مساحت ۱۵۰۸ مترمربع با اعتباری در حدود ۴ میلیارد تومان با پیشرفت فیزیکی ۷ درصد در حال احداث است.

  • انجام عملیات پیاده روسازی و آسفالت کاری

عملیات آماده ­سازی، پیاده روسازی، جدولکاری، آسفالت و… بخشهایی از معابر محله­ های ۱ و ۲ فاز ۴ شهر جدید اندیشه جهت انجام ۱۸ هزار مترمربع پیاده رو و ۳۰ هزار مترمربع آسفالت در این محله­ ها با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد تومان با ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :