جشن ختم قرآن کریم در شرکت عمران شهر جدید اندیشه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید اندیشه مراسم جشن ختم قرآن کریم با حضور مدیر عامل، اعضای هیأت مدیره و عموم کارکنان این مجموعه در محل نمازخانه این شرکت برگزار شد.

براساس این گزارش در پایان مراسم (جزء خوانی) جزء سی قرآن کریم که توسط حاضران انجام شد از تعدادی از کارکنان شرکت عمران شهر جدید اندیشه توسط مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره با اهداء لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد و همچنین به تعدادی از کارکنانی که در تمام روزهای ماه مبارک رمضان در جزء خوانی­ها حضور داشتند با اهدای یک جلد قرآن نفیس تقدیر شد.

دکتر محمد آئینی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه در حاشیه این مراسم عنوان کرد: مجموعه شرکت عمران در کنار وظایف اصلی و دستگاهی خود یکی از دغدغه­هایی که دنبال می­کند مباحث فرهنگی است که در این راستا تا هم اکنون اقدامات خوبی انجام شده و سعی ما بر این بوده است که در حوزه قرآنی نیز این مهم را پیگیری کنیم.

وی ادامه داد: در همین خصوص با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برگزاری مراسم جزء خوانی در محل این شرکت دایر گردید که امروز جشن ختم قرآن، با حضور همه کارکنان شرکت در محل نمازخانه برگزار شد و این اقدام به این جهت انجام پذیرفت که بر این هستیم تا در کنار ارتقاء هر چه بیشتر میزان کمیت وکیفیت خدمات اصلی و دستگاهی مجموعه شرکت، در حوزه معنوی و مذهبی نیز سطح کارمندان را ارتقاء بخشیم.

همچنین در این مراسم بعد از خواندن جزء سی قرآن تعدادی سوال قرآنی از حاضران طبق قرعه پرسیده شد که به آن افرادی که به درستی به این سوالات پاسخ دادند با جوایز نفیس و ارزنده تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :