احداث یک مرکز آموزشی ۱۲ کلاسه درفاز ۵ شهر جدید اندیشه

 

با تحویل و سکونت شهروندان فهیم­ شهر جدید اندیشه در واحدهای مسکن مهر فاز ۵ ، شرکت عمران جهت رفاه حال ساکنین این فاز و برابری در دسترسی اهالی به کلاس ­های درسی و افزایش مجتمع­ های آموزشی در این فاز اقدام به احداث و تکمیل یک مرکز آموزشی نمود.

اجرای این پروژه نیمه ساز آموزشی در سایه سار تعامل سازنده میان شرکت عمران و شهرداری شهر جدید اندیشه امکان پذیر شد.

در حال حاضر این مدرسه ۱۲ کلاسه در نزدیکی پروژه مسکن مهر ۸۶۸ واحدی فاز ۵ در زمینی به مساحت ۶۱۹۱ مترمربع در حال احداث می­ باشد و دارای پیشرفت فیزیکی بیش از ۵۰ درصد است که با کوشش­ های بی وقفه شرکت عمران با هدف مطلوب تر نمودن سرانه­ های آموزشی و دسترسی یکسان و آسان شهروندان این فاز همچون سایر فازهای شهر اندیشه به لحاظ برخورداری عادلانه از امکانات و سرانه­ های شهری، در حال تکمیل است.

افزودنی است هزینه ساخت این پروژه عمرانی بالغ بر ۲۲ میلیارد ریال برآورد گردیده است که مثل سایر پروژه­ های آموزشی سطح شهر که در سالیان گذشته احداث گردیده، از سوی شرکت عمران شهر جدید اندیشه تأمین می­ گردد.

خاطر نشان می سازد در راستای این تفاهم و تعامل اثرگذار شهری، به زودی جهت برطرف نمودن نیازهای فرهنگی ـ مذهبی ساکنین شریف فاز ۵ عملیات اجرائی احداث مسجد امام هادی (ع) در نزدیکی این پروژه آموزشی آغاز خواهد شد.

در پایان مجموعه شرکت عمران وظیفه خود می­داند از همکاری و همراهی اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار محترم اندیشه جهت در اختیار گذاشتن زمین وساختمان نیمه کاره قدردانی نماید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :