برگزاری جلسه بررسی مسائل بازار بزرگ ایرانی ـ اسلامی نقش اندیشه

در شرکت عمران شهر جدید اندیشه

 

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید اندیشه جلسه بررسی و هم اندیشی راهکارهای توسعه بهینه کسب و کار و بهبود وضعیت رونق اقتصادی اصناف بازار بزرگ ایرانی ـ اسلامی نقش اندیشه در روز یکشنبه سوم اردیبهشت ماه سال جاری در شرکت عمران شهر جدید اندیشه برگزار شد.

این نشست  که با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، مدیران وکارشناسان شرکت عمران و مسئولین شرکت کارکیاکوشک (شریک سازنده) و اعضای هیأت مدیره بازار ایرانی ـ اسلامی نقش اندیشه انجام شد. در ابتدای جلسه آئینی مدیرعامل شرکت عمران، ضمن خیرمقدم به حاضرین، مطالبی درخصوص اهمیت بازار و اقدامات انجام شده و فعالیت ­های به عمل آمده بیان نمود و مشارکت تک تک مالکان اصناف و واحدهای تجاری را در پیشبرد اهداف و رشد بازار ایرانی ـ اسلامی مهم برشمرد. سپس هر یک از حاضرین به بیان نقطه نظرات خود پیرامون موضوعاتی چون وضعیت نگهداری بازار و راهکارهای عملی توسعه فعالیت اصناف در آن و جذب مردم به بازار ایرانی ـ اسلامی به عنوان یک مرکز اقتصادی فرامنطقه ­ای پرداختند. در ادامه حاضرین جلسه مسائل و موضوعاتی که با بهبود وضعیت آنها، فعالیت­ های اقتصادی در بازار ایرانی اسلامی نقش اندیشه رونق بیشتری پیدا خواهد کرد، را بررسی نمودند.

نهایتاً این تبادل نظرات و هم اندیشی­ ها منتج به تنظیم صورتجلسه ­ای شد که هر چه سریعتر نسبت به انجام موضوعات مورد تفاهم همچون بیمه واحدهای تجاری، و… اقدام لازم صورت پذیرد.

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :