aeene


⇐ای دگرگون کننده قلب ها و چشم ها⇒

⇐ای گرداننده و تنظیم کننده روزها و شب ها⇒

⇐ای تغییر دهنده حال انسان و طبیعت ها⇒

⇐حال مارا به بهترین حال دگرگون فرما⇒


شهروندان فهیم و فرهیخته و مردم شریف شهر فرهنگ و ادب اندیشه؛ شادباش فرزندان و خدمتگذاران خود در شرکت عمران شهر جدید اندیشه به مناسبت روز میلاد حضرت زهرا سلام اله علیها و حلول سال نو را پذیرا باشید. برای شما عزیزان سالی پربار و آکنده از مهر و محبت و نشاط و امید، به فضل خداوند متعال آرزو می کنیم.

فرزندان شما در سالی که گذشت با یاری خداوند متعال و عنایات حضرت ولی عصر عجل اله تعالی فرجه الشریف و در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی و اجرای سیاست های دولت محترم تدبیر و امید، توانستند به عهد خود در خصوص اتمام مسکن مهر وفا کنند و آخرین پروژه های مسکن مهر را به پایان برسانند. ساختمان اداره برق منطقه اندیشه را به بهره برداری رسانده و زمینه خدمت رسانی به شما عزیزان را فراهم آورند. پیاده روسازی معابر همچون سال های گذشته ادامه پیدا کرد. پروژه زیرگدر فاز ۴ برای خروج شهر از بن بست  شروع شده و عملیات ساختمانی یک باب مدرسه  ۲۰ کلاسه و ساختمان مسجد حضرت بقیه اله  الاعظم، ارواحنا فداه در فاز ۴ و توسعه ساختمان پلیس امنیت با قدرت ادامه پیدا کرد.

انشاء اله و با مدد حضرت باری تعالی در سال ۱۳۹۶، پروژه های ارزشمند و کلیدی همچون مرکز شهر و پیاده راه سبز شروع خواهد شد که اندیشه را در تراز بالاتری به کشور معرفی خواهد کرد. احداث یک مدرسه و یک مسجد دیگر  و یک مرکز فرهنگی نیز شروع خواهد شد، و با یاری خداوند کریم انشاء اله در اوایل سال پروژه ورودی فاز ۴ را با کمک همه عزیزان مسئول به اتمام خواهیم رساند.

امیدواریم همچون گذشته مشمول دعای شما عزیزان و شهروندان قدرشناس و صبور باشیم و تمامی قصور و کوتاهی های مارا ببخشایید. و به ویژه از متقاضیان صبور مسکن مهر  بعلت تاخیر های پیش آمده و نواقص احتمالی پروژه عذرخواهی می کنیم.


 

این خبر را به اشتراک بگذارید :