در عمل به برنامه های ریاست محترم جمهور حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی

 تلاش ­هایی که به ثمر نشست

احداث ممتاز واحدهای مسکن مهر شهر جدید اندیشه به پایان راه رسید

 

در آستانه سال  نو چراغ خانه متقاضیان مسکن مهر پروژه ۲۱۶ واحدی خاتم الاوصیاء آخرین پروژه مسکونی از مجموعه واحدهای مسکن مهر شهر جدید اندیشه در ۲۳ اسفند با تلاش و همت والا به دست دولت مردان تدبیر و امید در شرکت عمران شهر جدید اندیشه روشن و به بهره ­برداری رسید همچنین همزمان ساختمان اداره ی برق اندیشه در همین روز افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید اندیشه در روز دوشنبه در محل پروژه خاتم الاوصیاء مهندس نریمان معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، دکتر ناجی فرماندار شهرستان شهریار، جناب آقای محمودی نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی، محمدآئینی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه، رئیس و اعضای شورا و شهردار شهر اندیشه به همراه جمعی از مسئولین و مدیران و آحاد مردم در پروژه مذکور حاضر و ضمن افتتاح این پروژه کلید واحد نمونه آن هم به رسم نمادین تحویل متقاضی آن شد. پروژه ۲۱۶ واحدی خاتم الاوصیاء آخرین مجتمع مسکونی از مجموعه واحدهای مسکونی مهر شهر جدید اندیشه بود که در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید بر اساس اهتمام و کوشش فراوان و عمل به وعدهای دولت محترم افتتاح وتحویل متقاضیان شد این پروژه مسکونی دربلوک های ۶ طبقه و با پارکینگهای مسقف و با نمای بسیار زیبا با ترکیبی از سنگ و آجر و مینرال درفاز ۵ شهر اندیشه احداث گردیده است.

ضمناً در همین روز با حضور جمع حاضران در فاز ۴ اندیشه ساختمان اداره ی برق شهر اندیشه که با مشارکت شرکت عمران شهر جدید اندیشه و شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با اعتباری بالغ بر ۳۳ میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۱۰۹۸ مترمربع و در زیربنای ۲۳۸۷ مترمربع در چهار طبقه به بهره برداری رسید.

افزودنی است در ابتدای کار دولت تدبیر و امید بنا به دلایل مختلف عمده پروژه­های مسکن مهر ۹۹ ساله شهر اندیشه با پیشرفت فیزیکی ۱۱ تا ۴۹ درصد ( بطور متوسط ۳۰ درصد) متوقف بود غیر از یک پروژه ۴۸ واحدی که در دولت قبل تحویل شده بود. که با آغاز کار دولت جدید با تلاش بی وقفه موانع اجرایی این پروژه ­ها بر طرف و همگی فعال شدند.


 

maskan mehr

 

۴P9A0637

 

۴P9A0385

۴P9A0872

۴P9A1048

۴P9A0492

۴P9A0494

۴P9A0731

۴P9A0803

۴P9A0812

۴P9A0997

۴P9A0822

۴P9A0897

 

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :