دکتر محمد آئینی

بسمه تعالی

خدمت تمامی مسئولان و شهروندان عزیز و شریف و فرهیخته شهر اندیشه و تمامی همکاران شرکت پرافتخار شرکت عمران شهرجدید اندیشه  عرض سلام و ادب دارم. خداوند را بسیار سپاسگزارم که توفیق خدمت و همکاری با این عزیزان را به این کمترین عنایت فرمود.بررسی های اینجانب از گذشته شرکت بیانگر  فزونی قابل توجه موفقیت ها به عدم توفیق هاست. و در اینجا وظیفه خود می دانم از همه عزیزان مسئول و پیشکسوت شرکت در گذشته مراتب سپاس و قدردانی خود را اعلام نمایم.این را نیز به خوبی می دانم که فرصت این خدمت در این شهر زیبا و مهندسی شده و انسان محور برای بنده نیز دائمی  نیست .پس باید این فرصت را دریابم.از این رو ، دست یاری همه همکاران شرکت ،شهروندان  و مسئولان عزیز شهر اندیشه را طلب می کنم.

با همفکری همکاران برای ادامه راه شعار “اندیشه، شهر پیشرو “ را برگزیده ایم اعتقاد داریم این شهر به حق می تواند پیشرو و الگوی سیاست توسعه شهری منفصل سایر شهرهای جدید کشور باشد.

راهبردهای ما حرکت به سمت شهر ایرانی – اسلامی مطلوب با رویکرد شهرسازی ارزش گرا ، و توسعه نمادهای دعوت کننده به سمت ارزش های معنوی و الهی در شهر اندیشه ، ارتقاء امنیت خاطر، آرامش و اطمینان شهروندان و رفاه حداکثری و ارتقا کیفیت زندگی  مردم شریف اندیشه  ، تعامل همفکری و همراهی با مجموعه مدیریت شهری به ویژه شهرداری و شورای اسلامی شهر و اتخاذ رویکردی اجتماعی خواهد بود.

سیاست های اجرایی ما برای خدمت رسانی هرچه بیشتر، تلاشی همه جانبه برای افزایش سهم شرکت در تحقق مدیریت هماهنگ شهر اندیشه و توسعه مشارکت مردم و بخش خصوصی و تعاونی در راستای اجرای سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران  خواهد بود. در این زمینه ،بنده و همه همکاران رفع موانع موجود را وجهه همت خود قرار خواهیم داد. تدبیر و امید به ما حکم می کند با نگاهی نو و با چشمانی باز و شسته، ظرفیت های طرح جامع و تفصیلی شهر را مجدداً شناسایی و با یاری خداوند متعال به فعلیت درآوریم.به دنبال ایجاد بستری هستیم که تمامی گروه های درآمدی بتوانند در شهر اندیشه ساکن شوند.

 مسائل پروژه های مسکن مهر را با یاری خداوند و درایت و تدبیر و حمایت شرکت مادر عمران شهرهای جدید و وزارت متبوع حل و فصل خواهیم نمود.دست تک تک همکاران شرکت را در سطوح مختلف برای همکاری صمیمانه و سازنده جهت توسعه خدمت رسانی به مردم شریف شهر اندیشه می فشارم.و به یاری خداوند با کمک یکدیگر به شعار دست پاکی دولت تدبیر و امید تحقق خواهیم بخشید.

در پایان لازم است از درگاه خداوند متعال ، خاضعانه به برکت و معنویت ماه محرم و مظلومیت سالار شهیدان حضرت ابا عبدا..الحسین –علیه السلام مسالت نمایم ما را در راه  تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت رهبری مقام معظم رهبری مدظله العالی و سیاست های خردورزانه دولت تدبیر وامید موید به تاییدات خود بگرداند.

خدایا چنان کن سرانجام کار                          تو خشنود باشی و ما رستگار

محمد آیینی- ۱۹ آبان ماه ۱۳۹۲ مطابق با ۶ محرم ۱۴۳۵