امروز:
خوراک سایت
وزارت راه و شهرسازی
شرکت عمران شهر جدید اندیشه

آگهی فراخوان عمومی فروش قطعات زمین با کاربریهای مختلف و واحدهای تجاری و  بازار بزرگ ایرانی اسلامی از مورخ ۱۳۹۶/۱/۲۰ لغایت ۱۳۹۶/۲/۹ در فازهای ۳و ۴ شهر جدید اندیشه

 

شرکت عمران شهر جدید اندیشه در نظر دارد قطعات زمین با کاربریهای ذیل و واحدهای تجاری را با شرایط نقد و اقساط در فازهای ۳ و ۴ را از طریق فراخوان عمومی به فروش برساند. متقاضیان می­توانند جهت کسب اطلاعات لازم، آگاهی از شرایط فراخوان، دریافت اوراق و فرم شرکت در فراخوان و اطلاعات از مشخصات دقیق املاک به واحد سرمایه ­گذاری و مشارکت یا دفتر واگذاری شرکت عمران اندیشه واقع در شهر جدید اندیشه فاز ۳ و یا دفتر فروش این شرکت واقع در بازار ایرانی اسلامی اندیشه مراجعه و پیشنهادات خود را تا ساعت ۱۵ روز شنبه مورخ ۱۳۹۶/۲/۹ به دبیرخانه شرکت عمران تحویل نمایند.

  • پیشنهاد دهندگان موظفند معادل ۵% قیمت پایه را طی یک فقره فیش نقدی به حساب ۴۰۰۱۰۳۷۶۰۷۱۴۴۱۸۸ و یا شماره شبا ۴۰۰۱۰۳۷۶۰۷۱۴۴۱۸۸ -۳۰۰۱۰۰۰۰ IRبنام تمرکز وجوه سپرده شرکت عمران اندیشه نزد خزانه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی بابت تضمین شرکت در مزایده واریز و فیش واریزی را به همراه فرم پیشنهاد قیمت در پاکت در بسته به دبیرخانه شرکت عمران شهر جدید اندیشه تحویل داده و رسید دریافت کنند. ضمناً کلیه پیشنهادها بلافاصله پس از پایان ساعت مقرر، در همان روز قرائت و برندگان مشخص خواهند شد.

  • متقاضیان پس از تکمیل فرم شرکت در فراخوان، در صورت تمایل می­توانند در تاریخ یاد شده، هنگام قرائت برگه­ ها حضور داشته باشند.

  • خریدار واحدهای بازار ایرانـی ـ اسلامی ملزم به هماهنگی و تطبیق نوع بهره برداری واحد خود براساس مصوبه مجمع عمومی شرکت عمران اندیشه درخصوص راسته بندی­های تعیین شده بازار می­باشد.

  • پس از عقد قرارداد، خریداران یک ماه فرصت دارند اقدام به راه اندازی و بهره برداری از واحد خود نمایند. بدیهی است در صورت عدم رعایت این بند شرکت عمران شهر جدید اندیشه مختار به فسخ یک جانبه قرارداد بدون مراجعه به محاکم قضائی خواهد بود.

  • کلیه هزینه ­های مربوط به نقل و انتقال اسناد، عوارض، هزینه­ های شهرداری، بیمه، دارائی، ثبت و غیره مربوط به طرفین قرارداد کلاً بعهده خریداران میباشد.

  • هزینه تبلیغات و چاپ آگهی در روزنامه بر عهده برندگان فراخوان می­باشد.

  • شرکت عمران در رد یا قبول کلیه پیشنهادها مختار است.

  • متقاضیان خرید زمین با کاربری درمانی و آموزشی باید مجوز اولیه و موافقت اصولی از دستگاه ذیربط برای احداث در شهر جدید اندیشه را داشته باشند و انتقال اسناد مربوط به کلیه زمینهای فوق پس از اخذ پایانکار و بهره برداری مقدور خواهد بود.

  • تراکم و سطح اشغال زمین با کاربری تجاری براساس ضوابط و مقررات طرح تفصیلی شهر جدید اندیشه می­باشد.

  • متقاضیان­ میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره­ تلفن­های ۶۵۵۵۲۷۲۷، ۶۵۳۴۸۴۲۴ و ۶۵۵۵۲۷۲۹-۰۲۱ (دفتر فروش) تماس حاصل نمایند.

 


photo_2017-04-09_17-25-18

این خبر را به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*